Stołeczny Klub Tatrzański

przy Oddziale Żoliborskim PTTK
00-075 Warszawa, ul. Senatorska 11

Strona główna » Do popatrzenia

Zapraszam na nowe wydanie
Tatra Mountaineering Pages!

Nareszcie internetowe strony panoram tatrzańskich prezentują się w nowej szacie graficznej. Długo to trwało, zanim udało mi się podporządkować formę treści. Czas na konkrety:

  • Strony otrzymały własny, łatwy do zapamiętania, adres tatra.oczkowicz.de lub tatra.arsdigital.de.
  • Cały region Tatr Wysokich i Zachodnich został ze względu na nawigację podzielony na 15 obszarów, orientujących się na wielkich dolinach tatrzańskich. Umożliwia to systematyczną i przejrzystą rozbudowę stron i każdemu z gości jak najszybsze dojście do interesujących go zaułków naszych pięknych gór.
  • Obecnie umieściłem 67 zdjęć zorganizowanych w szesnastu panoramach.
  • Miejsca, z których zdjęcia zostały wykonane, są oznaczone na mapkach opisujących dany obszar; mam nadzieję, że każdemu zainteresowanemu ułatwi to orientację.
  • Każda panorama uwzględnia topografię regionu i jest opisana nazwami geograficznymi.
  • Jeśli pozostaniesz na liście zainteresowanych dalszymi panoramami (na której się obecnie znajdujesz), otrzymasz co miesiąc informację o "Panoramie miesiąca" (w przygotowaniu są panoramy z Krywania, Bobrowca, Czerwonej Ławki,...). Jeśli chcesz być wykreślony z listy, to proszę o krótką odpowiedź.
  • Tatra Mountaineering Pages to nie tylko strony z panoramami. W przygotowaniu są także "Impresje Tatrzańskie" - zestaw zdjęć pokazujących piękną atmosferę gór, strony informacyjne i strony o trasach wspinaczkowych.
  • Pragnę także zwrócić uwagę, że Tatra Mountaineering Pages nie są stronami komercjalnymi. Są one wykonane prywatnie w zakresie własnych możliwości finansowych. Poza tym pielęgnacja ich wymaga bardzo dużo czasu. Utrzymanie tych stron jest możliwe tylko dzięki wsparciu finansowym sponsorów i dla tego cieszę się z każdego kontaktu umożliwiającego mi dalszą działalność. Tylko dzięki Twojej reklamie będę mógł dalej publikować Tatry w internecie.

Życzę miłej podróży po "Tatra Mountaineering Pages"


Polecam panoramy miesiąca,
do dziś ukazały się: